Imobilaizers » Tehniski jautājumi

Forums » Tehniski jautājumi » Imobilaizers

Lapas: [1]
Imobilaizers ( 152 )
Jēkabsons

1 ziņas

PM

Sveiki, kāds var pateik tur izprogramēt imobilaizeru? Nomainiju kompi,un ir bēdiņa

Atbildēt uz šo ziņu
IlmarsG!!

1729 ziņas

PM

Domāju, ka TC motors un Autobrava ar to tiktu galā.

CV 1998.g. 2.5TD LE

Atbildēt uz šo ziņu
PASSATizhi

2952 ziņas

PM

dīleris pilnīgi un noteikti ar tādu herņu nenodarbosies

Atbildēt uz šo ziņu

GV 3.3 05' w211 04'4m A200tq Honda cbf600sa

IlmarsG!!

1729 ziņas

PM

Manuprāt, tur jāpieslēdz dīlera rīcībā esošs skeneris (šķiet, saucās DRB scan tool), jāizmet kompjūterī iereģistrētie imobilaizera čipi un jāiereģistrē tie, kuri ir Jēkabsona rīcībā. Ja nav neviena čipa, nopirkt jaunu atslēgu.
Divu nedēļu laikā taču Jēkabsons varēja piezvanīt vai aizsūtīt e-pastu uz TCmotors un uzzināt. Es pat teiktu, tas neaizņemtu vairāk par divām minūtēm.
https://tcm.lv/lv/par-mums/contact

Atbildēt uz šo ziņu
Tigeris

545 ziņas

PM

IlmarsG!!: "Manuprāt, tur jāpieslēdz dīlera rīcībā esošs skeneris (šķiet, saucās DRB scan tool), jāizmet kompjūterī iereģistrētie imobilaizera čipi un jāiereģistrē tie, kuri ir Jēkabsona rīcībā. Ja nav neviena čipa, nopirkt jaunu atslēgu.
Divu nedēļu laikā taču Jēkabsons varēja piezvanīt vai aizsūtīt e-pastu uz TCmotors un uzzināt. Es pat teiktu, tas neaizņemtu vairāk par divām minūtēm.
https://tcm.lv/lv/par-mums/contact
"

Baidos ka tik vienkarši nebūs gluži.Neesmu čakarējies tieši ar Voyager atslegu pierakstišanu, bet parasti gan atslēgu, gan distancvadibas pultīm
atmiņass ir vienreiz programmējamas(nedzēšamas)Fiška apstaklī ,ka ne tikai atslēgu pieraksta vadibas blokam, bet kontroles kods no vadibas bloka
tiek ierakstits arī atslēga atmiņā. Tā ka teoretiski vajadzes ari jaunas atslēgass.Distancvadibas pultīm kādreiz no LT pa 15 eur vareja pasūtit lietotas iekšas,kurām
uzlodēta jauna (tukša) atmiņas mikrene, lai to varetu pierakstīt kompim. Diemžēl links man nav saglabājies, bet gan jau Google atrastu

Atbildēt uz šo ziņu
IlmarsG!!

1729 ziņas

PM

Pirms piecpadsmit gadiem vienu atslēgu ar čipu TC motorā nopirku, pievīlēju un TC motorā pieprogramēju. Nebija dārgi.

CV 1998.g. 2.5TD LE

Atbildēt uz šo ziņu
Ezis2

1652 ziņas

PM

IlmarsG!!: "Pirms piecpadsmit gadiem vienu atslēgu ar čipu TC motorā nopirku, pievīlēju un TC motorā pieprogramēju. Nebija dārgi.

CV 1998.g. 2.5TD LE"

Pirms patsmit gadiem 07 gada sutiju, pirku pulti amerikanim tipa prieks kaskas, jo kaska prasija otru pulti. Kautkas zem 30 ls bija programesana ari nebija nekada dargaa, bet es ta ari beigas nepieprogrameju un ta pults majas ta ari stav.
Beigas vispar PASSATizhi uzspridzinaja man mozgu ar ideju/domu ka oem pults jaapglaba masana un jastrada ar citu sigu ko ari izsteniju un ta ta pults ari glabajas auto opereju ar citas sigas pulti.

Atbildēt uz šo ziņu

[email protected] limited 1999.3,8 - [email protected] 2001. LXI 3,8

Lapas: [1]

Forums » Tehniski jautājumi » Imobilaizers
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online