dvd changer. » Tehniski jautājumi

Forums » Tehniski jautājumi » dvd changer.

Lapas: 1 [2]
dvd changer. ( 361 )
Ernests

30 ziņas

PM

Varbūt ir kāds cits veids kā padot signālu tam ekrānam? Un kádu signālu viņam vajag? Būtībā jau man vienalga no kāda avota nāk video, tikai gribās OEM skrānu dabūt pie dzīvības. Zinu ka novecojis un maziņš. Toties nelec ārá no pārējā salona

Atbildēt uz šo ziņu
Ernests

30 ziņas

PM

Tigeris: " Bez datu vada nekas tur nenotiks-vispar izeja neaktivizējsies,visticamāk.
Bet pirms pielikt pūles šāda morāla šrota atjaunošanā,iesaku pārliecināties vai
paša rīcībā esoša DVD mājas bibliotēka vispar vairs lasās ari uz ejoša DVD lasitaja
(kaut galda datorā,ja tam ir) Problēma: gan disku matricas,gan CD/DVD lasitāju galvām
laika zoba ietekmē vnk degradējas plastikas struktūra ,neatkarigi no tā,lieto viņu vai
nē ...Pirkt vecu DVD lasitaju šrotā -ideja pilnigi škērsa,jo ari tam var būt lasišanas problēmas
tad jāmeklē vecāka gadagājuma faķiri,kas var lasītāja lāzera galvu nomainīt uz jaunu(25-35eur)
Galvai nav jābūt tā paša brenda, bet ar fizisku nomaiņu nepietiek, kalibrēšanas nepieciešamas
"

Nu smieklīgākais ir tas ka man jau diezgan sen nemaz nav DVD bibliotēkas tas būtu nākošais solis. Vienkārši tas tāds varētu teikt profesionālais kretīnisms. Kā ir kaut kāda lieta mašīnā, kura man nav vajadzīga, un es apzinos ka visticamāk arī nebūs vajadzīga, bet viņa tur ir tātad ir arī jādarbojās. Tajā pašā laikā ja nevajadzīgas lietas remonts prasa ieguldījumus virs 50 EUR tad veselais saprāts ņem virsroku. Bet tajā pašā laikā meklēju maigaivera variantus kā to lietu salabot sliktākajā gadījumā pa lēto labākajā izmantojot tikai izoleni

Atbildēt uz šo ziņu
PASSATizhi

2952 ziņas

PM

nevajag tev to dvd. vislētākā android planšete, pie griestiem, ar ielādētām multenēm, daudz labāk pilda bērnu smadzeņu atmērkšķēšanas funkciju.

Atbildēt uz šo ziņu

GV 3.3 05' w211 04'4m A200tq Honda cbf600sa

Ernests

30 ziņas

PM

Funkciju ta pilda bet izskatās pēc kolhoza. Tāpēc domāju vai var iebarot kādu citu signālu tam ekrānam vai sliktākajā gadījumā vēl paliek opcija piemeklēt tāda izmēra ekrānu ko ielikt oriģinālā vietā un tad kaut vai lēto TVbox un miers. Tas protams būs pamatīgs kolhozs bet vismaz izskatītos daudz maz oem

Atbildēt uz šo ziņu
Lapas: 1 [2]

Forums » Tehniski jautājumi » dvd changer.
Iet uz:

Pašlaik online: mežsargs