Diskusija par gāzes iekārtu » Tehniski jautājumi

Forums » Tehniski jautājumi » Diskusija par gāzes iekārtu

Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27]
Diskusija par gāzes iekārtu ( 54541 )
dievis

1 ziņas

PM

austris: "Balonu noteikti neapsilds.Ja tur viss slikti droši glušī nost. Man šitādus brīnumus taisija kad bij sapuvis reduktors gāzes balonam. ."

Sveiki!

Pašreiz pārvietojos ar 98. gada Voyageri 2.5 dīzelis, bet ir doma pārsēsties uz jaunāku Voyageri benzīnu 3.3 vai 3.8 un protams ielikt gāzi.

Esmu palasījis par šo iekārtu un tur ir savi plusi un mīnusi, bet man radās jautājums!

Kā šīs gāzes iekārtas uzvedās ziemā pie lieliem mīnusiem, jo ir dzirdēts (viena tante teica ), ka ziemā gāzes iekārta negrib pārslēgties un sanāk visu laiku braukt ar benzīnu.

Vai kāds var pakomentēt kā īsti ir?

Jau iepriekš paldies!

Atbildēt uz šo ziņu
Ernests

30 ziņas

PM

dievis: "

Sveiki!

Pašreiz pārvietojos ar 98. gada Voyageri 2.5 dīzelis, bet ir doma pārsēsties uz jaunāku Voyageri benzīnu 3.3 vai 3.8 un protams ielikt gāzi.

Esmu palasījis par šo iekārtu un tur ir savi plusi un mīnusi, bet man radās jautājums!

Kā šīs gāzes iekārtas uzvedās ziemā pie lieliem mīnusiem, jo ir dzirdēts (viena tante teica ), ka ziemā gāzes iekārta negrib pārslēgties un sanāk visu laiku braukt ar benzīnu.

Vai kāds var pakomentēt kā īsti ir?

Jau iepriekš paldies!

"

Ar Voyager vēl neesmu ziemu sagaidījis, bet agrāk man bija Volvo ar gāzes iekārtu, ziemā nekādu problēmu, ar vienu niansi ka vēlams aizbraukt pie gāzeniekiem un nedaudz pamainīt temperatūru pie kuras pārslēdzās. Man bija kaut kur zem 30 grādiem ja nemaldos, un ziemā nevis nesledzās bet bija tieši pretēji, slēdzās pārāk ātri un ģība nost. Bet tā nav liela bēda, kamēr netiec pie gāzenieka vienkārši no rīta iedarbinot manuāli jāpārslēdz benzīnu un pēc pāris kvartāliem jau varēja slēgt atpakaļ iekšā un viss notiek. Ja tā podziņas spaidisana nav liels apgrūtinājumus tad principā var arī nemaz nepārregulēt uz ziemu, tad vasarā būs ekonomiskāks. Savu Voyager nopirku kaut kad maijā kad vēl no rītiem bija mazi mīnusiņi, tad gāze sāka strādāt aptuveni pēc kādiem 5km varbūt nedaudz vairāk, tagad nepaspēju no pagalma izbraukt kad jau iet gāze, karstajās dienās praktiski uzreiz kā ierūcās tā sāka jau slēgties pāri

Atbildēt uz šo ziņu
PASSATizhi

2952 ziņas

PM

gadās ka reduktoru pieskrūvē pie priekšējās sijas, virs raditoriem. tad gan uz šosejas reduktors lielā salā var nesilt, un sistēma nespēj pārvērst šķirdo gāzi tvaikā, un rodas visādas problēmas. bet pa lielam ja viss ir izdarīts pareizi, un dzeses sistēma strādā ka pienākas, problēmu nav

Atbildēt uz šo ziņu

GV 3.3 05' w211 04'4m A200tq Honda cbf600sa

Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27]

Forums » Tehniski jautājumi » Diskusija par gāzes iekārtu
Iet uz:

Pašlaik online: mežsargs